1958 yılında İstanbul’ da dünyaya gelen Nezih Sepet , 1970 de cam sanatıyla Şişli’de pasaj içinde küçük bir atölyede tanıştı. Tam olarak 45 yılını cam sanatına adadı. 1999 senesinde Büyükçekmece Belediyesinin düzenlediği Uluslararası kültür&sanat festivaliyle tanıştı. Yurt içi ve yurt dışı birçok etkinlik, sergi ,festival ve panellerde görev aldı.

Atölyede usta, evde baba olan Nezih Sepet’in yanında alaylı yetişen sanata 7 yaşında atölyeye ayak basarak başlayan oğlu Tuluğ Sepet , 29 yılını babasıyla aynı atölyede geçirerek birçok sergi, sanatsal eğitim faaliyeti ve festivalde yapmış olduğu cam obje ve özel tasarım ürünlerini genç yaşlı birçok kesime tanıtma şansı bularak hali hazırda atölyeyi babasından devralıp, sanatçı ruhuyla bugünlere getirdi ve CAMSESUAR markasını oluşturdu.

CAMSESUAR markası atölye çalışmaları camın sanat ve tasarımla buluştuğu adres olarak, sürekli yenilenme ve gelişim göstererek faaliyetlerini günümüzde İstanbul Büyükçekmece Belediye Değirmen Park Sanat Merkezinde sürdürmektedir.