Ürünlerimizle ilgili aklınıza takılan sorular mı var? Biz sizler için en çok sorulan sorulara cevapları hazırladık. Bunların haricinden ürünlerimizle, sitemizle ilgili sorularınız var ise lütfen bize sormaktan çekinmeyiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerinizin imalatı sizin mi ve hammaddesi nedir?

Sitemizde bulunan görsellerin tamamı kendi tasarım ve üretimimizdir. Dışarıdanhatta ve hatta Çin ürünü mamüllerden satışımız yoktur. Kullanılan hammadde tamamen italyan ve çek camlarından ibarettir.

Takılarda alerji sorunu yaşar mıyım?

Hayır yaşamazsınız. Camlar doğası gereği vücuda alerji yapmaz. Aparat metalleri isebu sorunu yaşamıcak şekilde kullanıyoruz. Bizzat küpelerde gümüş materyal ve çelikmetal çivisi ateşle temas ettiği için asla alerji sorunu yaşamazsınız.

Sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi?

Site üzerinden alışverişler HAVALE & EFT ve SANAL POS ONLINE ÖDEME sistemi üzerinden yapılıcaktır. Kapıda ödeme sistemimimiz yoktur.Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde kart bilgileriniz web sitemiz veri tabanında asla kaydedilip saklanmamaktadır.Sipariş hazır olup kargoya verilmeden önce yetkili arkadaşlar ürünün ödemesi için irtibata geçiceklerdir.IBAN üzerinden kolayca sipariş vermeniz için hesap bilgilerimiz BİLGİLER menüsündedir.

Nasıl sipariş verebilirim?

Almak istediğiniz ürünleri “Satın AL” butonuna tıklayarak sepetinize ekleyin. Sepetinizde ürünleri topladıktan sonra ‘’Alış Verişi Bitir’’ Butonuna tıklayarak formu doldurup siparişinizi verebilirsiniz. Veya WhatSapp üzerinden direkt iletişime geçerek

Beğendiğim ürün stoklarda var mı?

Tüm stoklarımız sitemizde mevcuttur.Hali hazırda elimizdebulunmayan ürün ise 1-3 iş günü içerisinde hazırlanıp teslimat adresine ulaştırılır

Siparişlerimi birleştirebiliyor muyum?

Siparişiniz henüz hazırlanmamış ise, aynı adresi ve aynı ödeme yöntemini seçmeniz durumunda siparişleriniz tek bir pakette birleştirilir ve ek kargo ücreti ödemezsiniz.

Kargolama Süresi ve ücreti ne kadardır?

Siparişinizbize ulaştıktan sonra en geç 1-3 iş günü içerisinde kargolanır. 700 TLve üzeri alışverişlerde kargo ücreti camsesuar’a aittir.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Henüz kargolanmamış siparişinizi bize mail yoluyla ulaşarak direkt iptal edebilirsiniz. Ürün kargoya verildiği andan itibaren sipariş iptali mümkün değildir.

Aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Satın aldığınız ürünlerin iadesi mümkün değildir.Satın alım süresince tüm bilgilendirmeler ışığında müşteriye siparişi verilen ürünümüz kargolanır. Kargoda hasar görenkırılan veya hatalı sorunlu ürünlerinizin telafisi camsesuar tarafından karşılanmaktadır.

Haftasonu ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Teslimat adresi Türkiye olanlar için, cumartesi günleri kısıtlı olmak üzere dağıtım yapılmaktadır. Pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Sizi Dinliyoruz